Vyčištění odpadu

http://www.kanalizace-instalateri.cz/cisteni-odpadu http://www.kanalizace-instalateri.cz/cisteni-odpadu http://www.kanalizace-instalateri.cz/cisteni-odpadu http://www.kanalizace-instalateri.cz/cisteni-odpadu http://www.kanalizace-instalateri.cz/cisteni-odpadu http://www.kanalizace-instalateri.cz/cisteni-odpadu http://www.kanalizace-instalateri.cz/cisteni-odpadu

Vyčištění odpadu

Naše firma by Vám ráda nabídla své služby v oblasti monitoringu kanalizací a vyčištění odpadu a kanalizací. V našem oboru patříme k nejlepším a to nejen v Praze, ale dnes již také v celé republice. Pohybujeme se na českém trhu již přes 20 let a máme za sebou mnoho spokojených zákazníku. Navštivte naše firemní sídlo či naše internetové stránky a přesvědčte se sami.

Vyčištění odpadu

Vyčištění odpadu v domácnostech provádíme povětšinou mechanickým způsobem. K mechanickému způsobu vyčištění odpadu používáme nás malý přenosný přístroj jménem ROWO. ROWO je vybaven ekologickým elektromotorem, na kterém je připevněna pružina (několik desítek metrů dlouhá). Na konci pružiny se nachází vyměnitelný kovový hrot.

Mechanická cesta

Mechanické čištění se využívá převážně v domácnostech a to hlavně z důvodu, že je to suchý způsob, jak odpad vyčistit.